Nedělejte si těžkou hlavu!

Přenechejte starosti a námahu někomu jinému. Od stěhování těžkých břemen jsme zde my. Až do hmotnosti 50 tun, provádíme stěhování těžkých břemen nejen v rámci celé České republiky, ale také o pouhé metry.

Jak probíhá stěhování těžkých břemen?

Provedeme bezplatnou fyzickou prohlídku těžkého břemene určeného ke stěhování a trasy, po které bude stěhování těžkého břemene probíhat. Naplánujeme nejvhodnější postup, zvolíme potřebnou techniku a naplánujeme časový harmonogram. Pak, už jenom těžké břemeno přestěhujeme přesně tam, kam potřebujete.


Co ke stěhování břemen potřebujete?

Na to je jednoduchá odpověď. Nás. Disponujeme veškerou potřebnou technikou, která je ke stěhování těžkých břemen nezbytná. Od kvalitních jeřábů s patřičnou nosností, přes speciální dopravní prostředky, po různé manipulační vozíky, upínací zařízení a další.

Zavolejte nám

Plánujete-li jakékoliv stěhování těžkého břemene, jsme stále připraveni Vám vyjít maximálně vstříc. Můžete nás oslovit na našich kontaktech nebo přímo zaslat konkrétní požadavek, zadaný do našeho poptávkového formuláře. Nebojte se, my Vám nic nerozbijeme.

Telefonní číslo: 603 561 053 


Nezávazná poptávka